Seyir Butik Cafe'den İznik Gölü'nün Gizemini Keşfedin! Kano Ve Gün Batımı Gezisi Fırsatı!

İznik Gölü'nü ve Muhteşem Gün Batımını Kanolarla Keşfedin! İsterseniz Puanlarınızla Ödeyin!

Çok büyük ihtimal ile İznik(Askania) Gölü’nün zümrüt yeşili sularında yüzdünüz. Onu yapmadınız ise en azından muhteşem İznik gün batımlarını izlemişsinizdir.Ama iddia ediyoruz ki İznik Gölü’nün dingin ve gizemli sularında kürek çekmek, sazlıkların arasında dolaşmak ve farklı yaşamlara tanıklık etmek, gölün ortasından dünyaya bakmak İznik’e hayranlığınızı bir kat daha artıracak.


Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz smsle cep telefonunuza gönderilecektir. Dilerseniz www.tekkart.com.tr’ den hesabınıza girerek pnr kodları listenizden de fırsat kodlarınızı görebilirsiniz.
Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat alabilir, yakınlarınıza hediye edebilirsiniz.
Satın aldığınız fırsattan yararlandığınız sırada işletmeden fiş ya da faturanızı almayı unutmayınız.

Fırsatımız 1 veya 2 kişi, tek kano kullanımında geçerlidir. Fırsat hafta içi veya hafta sonu ayrıt etmeksizin her gün geçerlidir. Tekkart puanlarınızla da ödemek mümkündür.

Gezimiz yaklaşık 1-1,5 saat sürmektedir. Yüzme bilme şartı vardır. Suda yapılan bir aktivite olduğu için misafirlerimizin yedek kıyafet getirmeleri (aktivite sonrası yapacakları gezinin konforu açısından) tavsiye edilir.

Geziniz süresince ayrı bir kanoda size refakat eden bir arkadaşımız olacaktır.

Rezervasyon gereklidir. 05388273947 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Fırsat kodunu satın almadan önce veya sonra müsaitlik durumu için lütfen işletme ile iletişime geçiniz. Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin hafta içi en az 3, hafta sonu 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı otelden istemeyi unutmayınız.
200,00 ₺
Kazanç
100,00 ₺
100,00 ₺
KDV Dahil
Paylaş Her Alışverişte sen de Kazan
Mustafa kemalpaşa mah kılıçaslan cad no:5 İznik/ Bursa
SEÇENEKLER
İZNİK GÖLÜ'NDE KANO GEZİSİ (2 KİŞİ) 100 ₺