Fethiye Sakin Hayat Evleri'nde, Doğa İle İçiçe Havuzlu 4 Kişilik Tatil Eviniz

        ** FETHİYE'de DOĞA İLE İÇ İÇE 4 KİŞİLİK TATİL EVİNİZ **

 -    Yoğun Kent Yaşamından kaçıp, doğal ve sağlıklı bir yaşam amacıyla biraz nefes almak isteniyor ise ; çam ormanları ile kaplı bir vadi, pastoral bir atmosfer, ruhunuzu okşayacak hafif bir esinti, okumak, yenilenmek ve dinlenmek için doyurucu bir ortam SAKİN HAYAT EVLERİ'nde sizi bekliyor. 

-    Burada güzel bir kahvaltıyı, kahvaltı saatleri içinde her zaman bulabileceksiniz.

-    Öğlen ve Akşam yemekleri set menü (ek ücrete tabi olarak misafirlerimiz tarafından talep edilirse) 4 çeşit hazırlanacak ve rezervasyon yapmanızı istiyoruz. Akşam yemek menülerini haftalık düzeyde duyuracağız. Böylece rezervasyon planınızı daha önceden de yapma şansınız olacak. Hedefimiz sizler için öğlen ve akşam yemeklerini kişi sayısına göre özel ve nitelikli olarak hazırlayabilmek. Menü konusunda herzaman önerilerinize de açığız. 

-    Ecebeli bölgesinde ki SAKİN HAYAT EVLERİ Market cafe ve restoranları ile kendine yeten bir yerleşim yeri olan Yeşil Üzümlü Mahallesine 3 km. Fethiye merkeze 16km. uzaklıktadır. Ölüdeniz, Çalış ve Belcekız plajları ve Fethiye'nin enfes koylarına kolay ulasılabılecek lokasyondadır.  Hastane ve Süpermarketlere 25 dk. uzaklıktadır. 

-    Yeşil Üzümlü deniz seviyesinden 500 metreden daha yüksek olan  Fethiye'ye en yakın yayla olarak düşünebiliriz, ayrıca  3 şeyi çok biliniyor. Adından da anlaşılacağı gibi  Üzümleri ve üzümlerinden evlerde, kişisel tüketim için yapılan şarapları, her yıl Nisan ayında tadıma sunuluyor. Kaliteli bir tülbent gibi üretilen "Dastar" denilen bezleri de çok biliniyor. Kadın ve erkekler için güzel giysiler üretiliyor. Yeşil Üzümlü'de her yıl yapılan Kuzu Göbeği festivale adını da veren üçüncü ürünü de mantarlarıdır. Bölgede pek çok mantar doğal olarak ürüyor fakat bunlardan Kuzugöbeği mantarı hem çok lezzetli, hem de çok değerlidr. Kasabada ki kafe ve kahvelerin yanısıra, restoran ve lokantalarda yerel yemeklerin yanısıra, yemek seçeneklerinin geniş bir yelpazesini de size sunmaktadır. Kasaba da daha çok İngiliz olmak üzere farklı ülkelerden gelipm yerleşmiş ve yıl boyu yaşayan 50 yaz aylarında 200 civarında aile vardır. Cuma günleri yapılan Üzümlü pazarında çoğunlukla doğal ve yerel sebzeler bulmak olanaklıdır. Yeşil Üzümlü'ye geldiğiniz de sizin de keşfedeceğiniz daha pek çok yeni ve olumlu özellik bulacağınıza eminiz. 

-    Fethiye'nin doğal ortamı ve turizm potansiyeli Ülkemiz bir yana, dünyanın sayılı turizm bölgeleri ile karşılaştırılabilecek kadar zengin. Yerel seyahat acentalarının düzenlediği turlara katılıp bölgeyi tanımanıza da olanaklı. Bizim tatil konseptimize uygun olabilecek yürüyüş, bisiklet, yamaç paraşütü, dalış vb. turları bunlardan sayabiliriz. 

-     Misafirlerimizin turlardan bağımsız, özgür ve doğa ile uyumlu bir tatil öngördüğünü düşünürsek bu açıdan da bölgemiz çok zengindir. 

-      Yakın Plajlar ;  Kilometrelerce uzunluktaki Çalış Plajı kum ve yuvarlak çakıllardan oluşuyor. Yazın en sıcak günlerde bile denizden esen meltem, bunalmadan buronzlaşöamınza olanak sağlıyor. Çalış sahili her türlü zevke hitap eden bar ve restoranlarla doludur. Özelikle gün batımını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Belceğiz ve Ölüdeniz'in dillere destan güzelliğini bilmeyenimiz yoktur. Ancak yeni tanışacaklar için Fethiye'nin en güzel plajlarından biri olan Ölüdeniz'in güzelliğine hayran kalacağınıza emıniz. Lagün kısmı, fırtınalı günlerde bile durgun sularıyla bilinmektedir. 2006 yılında Dünyanın en güzel plajı ünvanını da alan Ölüdeniz kıyısında yürüyüse çıkmadan dönmeyiniz. Hazır Ölüdeniz'e varmış iken, doğuya doğru bir sonraki plaj olan Kıdırak Plajı da sizi hayran bırakacak güzeliktedir. Gemile Plajı/Adası Fethiye Körfezinin güney ucunda, merkeze 9km. uzaklıkta bir harikalar diyarıdır. Gemile Adası doğal sit olmasının yanı sıra aynı zamanda açık hava müzesi ve tarihin sırlarını fısıldayan kalıntılaraı da bulunuyor. Eğer adanın zirvesine doğru bir yolculuk yaparsanız olağanüstü bir manzara sizi bekliyor.  Belcekız Plajından tekneyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kabak Koyu ve Kelebekler Vadisi'ne komşu bir konumda yer almaktadır.

-    İşletmemizde sağlıklı bir yaşam hedefi ön planda tutulmaktadır. Mutfağınızda kendi yemeğinizi yapabileceğiniz gibi, ağrırlıklı olarak evlerde kalan konuklarımıza hizmet vermek üzere küçük bir restoranımız bulunmaktadır. Restoranımızda garson servisi  ve meşrubat yada diğer içecek gruplarından  satışıda olmayacaktır. Tarafınızdan tedarık ettığınız İçeceklerinizi böylece daha ekonomik olarak tüketebilirsiniz.   

-    Ülkemizin bildiğimiz kadırı ile ilk, hiç kimyasal kullanılmadan kendini temizleyen, doğal yüzme havuzunu yaptık ve 2016 yazında deneyip olumlu sonuç aldık. İki bölümden oluşan havuzun, filitre ve bitki havuzu bölümü suyu aynen doğadaki gibi temizliyor ve diğer havuzlarda ki gibi kimyasalların size zarar verme riski olmadan doğal bir ortamda serinleme ve yüzme hizmeti vermektedir. Ayrıca güvenlik açısından küçük bir biyolojik arıtma da ek hizmet sağlamaktadır. 

-    Evlerimiz, dört kişinin tatil amaçlı konaklaması için uygun ölçülerdedir. Evlerimiz havuz veya orman manzaralıdır. Her evin geniş bir terastan girilen ayrı girişi vardır. Salon-mutfaktan odaya girilmekte, tuvaletlere zemindeki ve çatı katındaki yatak odalarından geçilebilmektedir. Evlerimizde yedek çarşaf, pike, havlu gibi yedek ihtiyaçlarınızı bulabileceksiniz. 

-    İki odalı evlerde odalar banyolu olduğu için iki ayrı ailenin konaklaması da olanaklı. Odalardaki tek yataklar gerektiğinde birleştirilebilmekte ve duble yatak yapılabilmektedir.  

-    Odalarda gardrop ve etejerler, banyolarda geniş duş, wc ve lavabo ve dolabı, mutfakta; ikili bir elektrikli ocak ve küçük fırın, buzdolabı, su ısıtıcı ve dört kişilik diğer mutfak ekipmanı, Salonda; iki divan ve iki sehpa ve ayrıca Terasta dört kişilik masa ve sandalye bulunmaktadır.

-    İşletmenin sahiplerinden Birol Ganioğlu, 37 Yıldır Fethiye'de yaşıyor. Fethiye'nin eski turizmcilerinden. Likya uygarlığı ile ilgili, ingilizceye de çevrilen tarihi romanların yazarıdır. 

-    İşletmenin sahiplerinden Clarie Ganioğlu tam bir hayvan dostudur. Bölgedeki sokak hayvanlarının bakımı ve beslenmesi ile uğraşıyor. Ayrıca ingilizceye cevrilen kitapların da Editörüdür. 

-    https://www.sakinhayat.com/ web sitemizden tüm etkinlik programına ulaşabilirsiniz.

-    Hedefimiz Kent yaşamının yabancılaşmasından uzak, uyumlu, üretken ve yaratıcı bir ortamda tatil yapmanızı sağlamak. Sizi HOŞGELDİNİZ demek için SAKİN HAYAT EVLERİ'nde bekliyoruz.

-    Şimdideden Mutlu Keyifli tatiller. 

-    Tüm soru, detay, bilgi ve rezervasyon için iletişim  Birol Ganioğlu 05322610383 


Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz smsle cep telefonunuza gönderilecektir. Dilerseniz www.tekkart.com.tr’ den hesabınıza girerek pnr kodları listenizden de fırsat kodlarınızı görebilirsiniz.
Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat alabilir, yakınlarınıza hediye edebilirsiniz.
Satın aldığınız fırsattan yararlandığınız sırada işletmeden fiş ya da faturanızı almayı unutmayınız.

* Satın alma işlemi tamamladıktan sonra fırsat kodunuz smsle cep telefonunuza gönderilecektir.

* Dilerseniz www.tekkart.com.tr’ den hesabınıza girerek pnr kodları listenizden de fırsat kodlarınızı görebilirsiniz.

* Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat alabilir, yakınlarınıza hediye edebilirsiniz.

* Kahvalti dahildir.

* Satın aldığınız fırsattan yararlandığınız sırada işletmeden fiş ya da faturanızı almayı unutmayınız.

* Özel günler, bayram, resmi ve idari tatiller hariç; 05.10.2019 tarihine kadar, haftanın her günü geçerlidir.

* Evlerimiz 2+1 Ev (max. 4 kişi/pax) kapasitelidir.

* Evlerimiz, dört kişinin tatil amaçlı konaklaması için uygun ölçülerdedir. Evlerimiz havuz veya orman manzaralıdır. Her evin geniş bir terastan girilen ayrı girişi vardır. Salon-mutfaktan odaya girilmekte, tuvaletlere zemindeki ve çatı katındaki yatak odalarından geçilebilmektedir. Evlerimizde yedek çarşaf, pike, havlu gibi yedek ihtiyaçlarınızı bulabileceksiniz.

* İki odalı evlerde odalar banyolu olduğu için iki ayrı ailenin konaklaması da olanaklı. Odalardaki tek yataklar gerektiğinde birleştirilebilmekte ve duble yatak yapılabilmektedir.

* Odalarda gardrop ve etejerler, banyolarda geniş duş, wc ve lavabo ve dolabı, mutfakta; ikili bir elektrikli ocak ve küçük fırın, buzdolabı, su ısıtıcı ve dört kişilik diğer mutfak ekipmanı, Salonda; iki divan ve iki sehpa ve ayrıca Terasta dört kişilik masa ve sandalye bulunmaktadır.

* Kablosuz internet ücretsizdir.

* Yalnızca 12 yaş üzeri konukları kabul edebiliyoruz.

* Çok sevmemize rağmen evlere evcil hayvan kabul edemiyoruz.

* Sigara içmek isterseniz terası kullanmanız gerekecek.

* Öğlen ve akşam yemeği istenirse ek ücrete tabidir.

* Rezervasyon sırasında bildirmeniz halinde, belirlediğiniz bedel üzerinden temel ihtiyaçlarınızı, siz gelmeden satın alıp odanızda hazır edebiliriz.

* Rezervasyon gereklidir. Birol GANİOĞLU 0532 261 0383 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Fırsat kodunu satın almadan önce müsaitlik durumu için lütfen işletme ile iletişime geçiniz.

* Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin hafta içi en az 3, hafta sonu 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

* Hizmete ilişkin fiş veya faturanızı otelden istemeyi unutmayınız.

* İyi Tatiller
1.500,00 ₺
Kazanç
240,00 ₺
1.260,00 ₺
KDV Dahil
Paylaş Her Alışverişte sen de Kazan
Yeşil üzümlü mahallesi Ecebeli caddesi C blok No 80-3 iç kapı no 1 Fethiye Fethiye/ Muğla
SEÇENEKLER
4 kişilik ev 3 gece 4 gün + kahvaltı 1260 ₺
4 kişilik ev 4 gece 5 gün + kahvaltı 1680 ₺
4 kişilik ev 5 gece 6 gün + kahvaltı 2100 ₺
4 kişilik ev 6 gece 7 gün + kahvaltı 2520 ₺
BENZER FIRSATLAR
SEYİR BUTİK'TEN KONAKLAMA VE İZNİK GÖLÜ'N...
BODRUM HİLL HOTEL
ROSE PANSİYONDAN 2 YETİŞKİN VE YAŞ SINIRI...